Lukáš Jiřík,
Na Jezírkách 1014
252 45
Březová-Oleško
okres Praha Západ

 

Phone 724 189 909
mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
webwww.chataolesko.cz/monika

 • Přímo v Olešku

  Krásné ubytování poblíž Prahy...

 • Příjemný interiér

  Příjemný interiér...

 • Dětský koutek

  Dětský koutek...

 • Příjemné spaní

  Příjemné spaní pro 5 lidí...

 • Gril

  K dispozici je též zahradní gril...

 • Je libo houpací síť?

  Je libo houpací síť?

 • Prostorná zahrada

  a prostorná zahrada...

Ubytování v Olešku u Prahy

 

Chata Monika byla postavena v roce 1968 naším milovaným dědečkem Karlem Jiříkem. Chatu a především zahradu budoval s láskou a zanechal zde krásné stopy. Nyní se snažíme i my, aby zahrada vzkvétala a chata byla pro Vás, naše hosty, příjemným prostředím pro nevšední zážitky. 

 

V chatě je k dispozici plně vybavená kuchyně (lednice s mrazákem, plynový sporák s troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, atd.) obývací pokoj s jídelním stolem, TV, krbem, kamny, pohovkou a dětským koutkem, dále ložnice pro 4 osoby (+ možnost jedné přistýlky v obývacím pokoji), letní veranda, která může sloužit jako jídelna, WC se sprchovým koutem a velká terasa se zahradním nábytkem a grilem. V chladnějším období lze využít elektrické přímotopy, kamna či krb. 

 

Zahrada je oplocena a oddělena plotem od naší druhé chaty, Chaty Jany (http://www.chataolesko.cz/jana/). Na zahradě je k dispozici dětské hřiště se skluzavkou, houpačkami, lany, pískovištěm a hračkami. Na zahradě se nachází také ohniště s posezením.

Menší chata Monika je orientována na opačnou stranu vůči větší chatě. Chaty jsou odděleny plotem. Společnou mají pouze příjezdovou branku. Možnost pronájmu obou chat součastně (10-13 osob).